Foto: Drs Vijfje
Drs. Vijfje speelster Tessa Grashuis is geselecteerd voor het Nederlands zaalvoetbalteam.
Er werden veertien speelsters opgeroepen door bondscoach Teuny Bosma. Bosma was eerder trainer van Drs. Vijfje en loodste de Groninger studentes in 2022 naar het landskampioenschap.
Het gaat om twee wedstrijden voor de kwalificatie van de FIFA Woman’s World Cup. De wedstrijden worden van 16 en tot en met 18 oktober gespeeld in Kazachstan.
Nederland speelt eerst tegen Kazachstan en daarna tegen Polen. Als Oranje groepswinnaar wordt, dan gaat het door naar de tweede ronde. Acht landen gaan dan in twee poules uitmaken welke vier Europese landen naar het WK in de Filipijnen gaan volgend jaar. De eerste twee van iedere poule gaan naar het WK.
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…
De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…