Categorieën: Nieuws

Treinverkeer richting Delfzijl en Roodeschool hervat na aanrijding

Treinreizigers tussen Groningen en Delfzijl en Roodeschool hebben zaterdagmiddag te maken gehad met vertraging. Door een aanrijding was er een tijdlang geen treinverkeer mogelijk.

Deze aanrijding vond plaats rond 15.20 uur ter hoogte van de spoorwegovergang Friesestraatweg. Volgens de politie is op de overweg een fietser geschampt door een trein. De persoon raakte lichtgewond en is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis. De fiets daarentegen raakte zwaarbeschadigd. Door de aanrijding werd het treinverkeer tussen het Hoofdstation en station Groningen Noord stilgelegd. Tussen Groningen Noord en Delfzijl en Roodeschool was wel treinverkeer mogelijk.

Volgens een nieuwsfotograaf heeft de politie samen met spoorbeheerder ProRail onderzoek gedaan. De trein, die onderweg was richting Delfzijl, heeft geruime tijd stilgestaan voorbij het Reitdiep. In de trein zaten zo’n dertig tot veertig reizigers die de situatie af moeten wachten. Aan het einde van de middag werd het treinverkeer weer opgestart.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

4 uur geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

4 uur geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

5 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

7 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

9 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

9 uur geleden