Foto: Rijkswaterstaat via Aanpak Ring-Zuid
Vanaf komende maandag krijgt het Winschoterdiep-oostzijde, ten noorden van de zuidelijke ringweg, nieuwe riolering. Voor de werkzaamheden die een maand duren, wordt de weg tijdelijk afgesloten. Dit kan overlast geven voor bewoners en bedrijven in de omgeving.
Het gaat om de oostzijde van het Oude Winschoterdiep, vanaf de zuidelijke ringweg richting de Griffebrug. Het eerste deel blijft toegankelijk voor fietsers en auto’s, maar verderop wordt de weg afgesloten. Na het vervangen van de riolering krijgt het afgesloten stuk nieuwe verlichting en bestrating.
Vanwege de afsluiting zijn de parkeerplekken langs Winschoterdiep-oostzijde en de ingang van de parkeerplaats aan de Europaweg tijdelijk niet beschikbaar. Voor bewoners van de woonboten is een tijdelijke parkeerplaats ingericht. Bedrijven aan de Europaweg blijven bereikbaar en hulpdiensten kunnen in noodsituaties altijd meteen komen.
Waterbedrijf Groningen voert gelijktijdig werkzaamheden uit in de buurt, waaronder op de kruising Meeuwerderbaan en Winschoterdiep. De planning is afgestemd om de hinder zoveel mogelijk te beperken.
De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…
FC Groningen heeft woensdagavond verloren van AZ in het AFAS stadion in Alkmaar. De Groningers…
Een gratis lading grofvuil wegbrengen met een (elektrische) bakfiets blijft formeel gelijk aan een lading…
Het huidige busstation in Groningen moet na de verplaatsing van de bussen naar de zuidkant…
Leefomgeving staat op nummer één. Dat blijkt uit de Tienskipdag van 16 december, georganiseerd met…
De zachtere temperaturen blijven nog even bij ons. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis begint donderdag mild,…