Jason Dourisseau.
Het was een bijzonder jaar voor Jason Dourisseau. De legende van basketbalclub Donar keerde afgelopen zomer terug als assistent-coach van Andrej Štimac. De hoofdcoach wordt gedurende het seizoen ontslagen en Dourisseau neemt het stokje over. OOG spreekt een aantal dagen na het ontslag met de kersvers coach van de Groningse basketbalclub.
Donar probeert de draad weer op te pakken na een jaar vol tegenslagen. Het faillissement van de basketbalclub komt hard aan bij supporters, maar Donar weet op een andere manier een doorstart te maken. Nu de financiële situatie iets rooskleuriger lijkt, zijn de resultaten nog niet goed. Het is de eerste klus als eindverantwoordelijke voor Dourisseau, die graag carrière wil maken als basketbalcoach.
Dourisseau speelde van 2009 tot en met 2020 bij Donar en werd een clublegende. Zijn rugnummer werd “geretired” en een tribune in Martiniplaza is ook vernoemd naar de ex-basketballer.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…