Categorieën: Nieuws

Leger des Heils organiseert jaarlijke kerstdiner in Oosterpark

Samen zijn en naar elkaar omzien. Met die gedachte organiseert het Leger des Heils jaarlijks een kerstdiner. Zo ook vanmiddag in de buurthuiskamer aan de Dirk Huizingastraat.

De opkomst was hoog met zo’n 81 deelnemende mensen. Henk Rijkens, een van de vrijwilligers bij het Leger des Heils was al druk bezig in de keuken. “Ik heb thuis 10 kilo boontjes gedopt. Voor vanmiddag hebben we soep, boontjes met spek, pommes duchesse, gemixte groenten en rollade.”

Een van de gasten had zich al lang verheugd op het diner. “Er zijn zoveel kerstfeesten, maar deze is echt bijzonder: de mensen die je nodig hebt, de mensen die je kent. Dat is heel erg mooi, vooral als je alleen bent.”

En daar is dit diner juist voor bedoeld. Dineke Plas van het Leger des Heils: “Met kerst zijn het ook moeilijke dagen. En dan willen we juist gezelligheid brengen. Vandaar dat we dit op touw gezet hebben.”

Over een week organiseert het Leger des Heils nog een kerstdiner.

 

Lars Faber

Recente berichten

Noorden brengt ‘nee’ tegen straaljagers op Eelde naar staatssecretaris

Noordelijke bestuurders hebben vrijdag een signaal afgegeven aan staatssecretaris Tuinman van Defensie. Ze boden een…

16 minuten geleden

Raadslid Maria Martinez Doubiani (D66) grijpt naast landelijke Vrouw in de Media Award

Maria Martinez Doubiani (D66) was wel de ‘Vrouw in de Media’ van Groningen van het…

1 uur geleden

UMCG-gynaecoloog Jan Jaap Erwich benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau

Jan Jaap Erwich is vrijdag benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Interim-burgemeester…

2 uur geleden

Titelstrijd in 1H en Waterpolo in OOG SPORT

Twee voetbalwedstrijden en een waterpolo wedstrijd, dat is de live sport die zaterdag te beluisteren…

3 uur geleden

Korte tijd brand bij afvalverwerkingsbedrijf aan Gideonweg

Bij afvalverwerkingsbedrijf PreZero aan de Gideonweg is vrijdagmiddag brand uitgebroken. (meer…)

4 uur geleden

Rechter blokkeert kap van zilverspar in Haren: gemeente moet huiswerk overdoen

De rechtbank in Groningen heeft besloten dat de gemeente de kapvergunning voor een zilverspar in…

5 uur geleden