Foto door Laurens Jove Rodriguez
Het Groningse biermerk Folkingebrew zet een grote stap vooruit met de opening van een eigen brouwerij en taproom aan het Boterdiep. De vijf vrienden achter het merk financieren deze uitbreiding via crowdfunding.
De nieuwe locatie biedt niet alleen ruimte om bier te brouwen, maar wordt ook een ontmoetingsplek waar bezoekers kunnen genieten van vers getapte speciaalbieren en bijpassende hapjes.
De oprichters van Folkingebrew begonnen als hobbybrouwers, maar het bier werd als snel geliefd onder de bierkenners. Hun bieren worden inmiddels in binnen- en buitenland verkocht en hoog beoordeeld op platforms zoals Untappd. Met de taproom hopen ze de band met hun fans te versterken en een vaste plek te creëren voor bierliefhebbers in Groningen.
De verbouwing van het pand is inmiddels in volle gang en de opening staat gepland rond maart.
Vanaf het einde van komende nacht valt er opnieuw af en toe lichte sneeuw. In…
Het personeel van IKEA aan de Sontweg is dinsdag in staking gegaan voor meer loon…
Inwoners van Groningen met huisdieren krijgen steeds vaker te maken met hoge dierenartskosten en slechte…
Vanuit de Groningse gemeenteraad wordt opnieuw gevraagd op te treden tegen verhuurder Holland2Stay. De PvdA,…
De Boumaboulevard is vanaf zaterdagochtend bijna een hele week dicht tussen de Verlengde Lodewijkstraat en…
Corporaties moeten snel uitsluitsel gaan geven aan bewoners van oude sociale huurwoningen in de Indische…