Foto: 112groningen.nl
In een papiercontainer aan de Meeuwerderweg heeft zaterdagmiddag brand gewoed. Dat meldt een nieuwsfotograaf van 112groningen.nl.
De melding van de brand kwam rond 16.15 uur binnen waarop een tankautospuit naar de locatie werd gestuurd. De brand ging gepaard met flinke rookontwikkeling. Brandweerlieden hebben met één straal hogedruk het vuur onder controle weten te brengen.
Over de oorzaak is niets bekend. Brandstichting wordt echter niet uitgesloten. Om die reden doet de politie onderzoek naar de toedracht.
Zo'n vierhonderd mensen hebben zaterdag een bezoek gebracht aan de 'femicide-vrachtwagen' die op de Grote…
De fracties van de SP en PvdA in de gemeenteraad zijn kritisch op de VVD…
Met een temperatuur van 18,4 graden is het de warmste 8 maart op Groningen Airport…
Groningen heeft een tekort aan beelden in de openbare ruimte die gemaakt zijn door vrouwelijke…
Een 24-jarige man uit Groningen zag in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn rijbewijs…
Ook in de afgelopen jaren zorgden leden van studentenvereniging Vindicat voor problemen in een hotel…