Categorieën: Nieuws

Jongeren vechten met stokken en messen in Herestraat

In de Herestraat in Groningen is donderdagavond een grote vechtpartij uitgebroken. Ongeveer twintig jongeren vielen elkaar aan met messen en stokken. Op straat werd een mogelijk vuurwapen gevonden.

Het conflict zou rond 20:00 uur zijn begonnen in ‘t Koude Gat, zo meldt stadsblog Sikkom. Een groep jongeren stormde vanuit de steeg de Herestraat in en ging op een aantal andere personen af, waarna werd geslagen met stokken. Eén van de belagers verloor een nepvuurwapen en er zouden ook messen zijn gezien in de handen van de groep aanvallers.

Een woordvoerder van de politie bevestigt dat er twee mensen zijn aangetroffen op het Waagplein, die betrokken waren bij het incident. Voor de politie is het niet duidelijk wat er precies is gebeurd, maar laat weten dat een aantal andere betrokken is weggerend bij aankomst van de politie. De twee jongeren die de politie wel aantrof waren lichtgewond en zijn niet behandeld door een ambulance, maar zijn waarschijnlijk zelf naar een ziekenhuis gegaan.

De politieagenten hebben daarna rondgekeken in de omgeving en onder meer een stok en het eerder genoemde airsoftwapen gevonden. Er is nog niemand aangehouden, aldus de woordvoerder, die aangeeft op zoek te zijn naar meer tips een camerabeelden. Mensen die iets weten, kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844. Wie liever anoniem blijft, kan bellen met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

3 minuten geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

58 minuten geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

2 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

4 uur geleden

Vermaarde organisten geven zaterdag Passie- en Paasconcert in Martinikerk

De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…

4 uur geleden

Remise PKC’83/Team Amoeri, verlies Drs. Vijfje

In de degradatiepoule van de eredivisie zaalvoetbal speelde PKC'83/Team Amoeri vrijdagavond gelijk. Bij de vrouwen…

4 uur geleden